• ukrpromekc@ukrpromekc.com.ua
  • Інтернет магазин запчастин

Запчастини Ukrpromekc

Великий склад запчастин. Прямі поставки із Європи. Доставка запчастин протягом тижня

Детальніше
Швидка доставка

Відправлення в день замовлення

Низькі ціни

Без перекупників

Широкий асортимент

Постійне постачання

Підбір запчастин

Консультація спеціаліста

Новини

Армія США отримала перші вантажівки Tatra
04 May 2022
Армія США отримала перші вантажівки Tatra

Tatra Trucks, що базується в місті Копршівніце, постачає свої автомобілі багатьом арміям по всьому світу на різних континентах.

Tatra Trucks перевиконала план минулого року та реалізувала 1277 автомобілів
03 Apr 2022
Tatra Trucks перевиконала план минулого року та реалізувала 1277 автомобілів

У 2021 році компанія Tatra Trucks з Копршівниці продала більше автомобілів, ніж планувалося, і виконала свої зобов'язання перед партнерами.

TechDay у ZETOR - зустріч розробників автомобільної галузі.
17 Mar 2022
TechDay у ZETOR - зустріч розробників автомобільної галузі.

Незадовго до великодніх канікул у ZETOR TRACTORS відбулася одноденна зустріч обраних чеських та словацьких компаній.

Інтернет-магазин запчастин

Компанія ТОВ «Ukrpromekc» – Ваш надійний партнер протягом останніх 25 років при виборі надійних, оригінальних запчастин високої якості для спецтехніки, вантажних автомобілів, навантажувачів, автобусів. Наші висококваліфіковані фахівці мають солідний багаж знань та досвіду в цій сфері. Тому, можете бути впевнені, що безвідмовна та надійна робота Вашої спецтехніки гарантована при зверненні до компанії ТОВ «Ukrpromekc».

Наше основне завдання – задоволення всіх потреб клієнта за лояльної цінової політики. За час багаторічної роботи вдалося налагодити безперебійне постачання оригінальних запчастин безпосередньо від заводу-виробника. Партнери ТОВ «Ukrpromekc» – провідні світові автоконцерни США, ЄС та Китаю. Також однією з конкурентних переваг нашої фірми є наявність солідних складських приміщень для зберігання оригінальних запчастин, що дозволяє вирішувати проблеми клієнтів у найкоротший термін. Причому весь час ведуться роботи з розширення асортименту, адже своєчасний сервіс, ремонт та технічне обслуговування спецтехніки дозволить заощадити солідні гроші, стане запорукою безаварійної, надійної та безперебійної роботи автотранспортних підрозділів на виробництві.