• ukrpromekc@ukrpromekc.com.ua
  • Інтернет магазин запчастин
CAN модулятор IBS-GTW3-23

CAN модулятор IBS-GTW3-23

17430 грн

Відправлення товару в день замовлення!

Допоможемо підібрати потрібну запчастину за каталогом!

Доставка запчастин під замовлення протягом тижня!

Опис

Купити CAN модулятор IBS-GTW3-23 Чехія для Tatra | Ukrpromekc

CAN модулятор IBS-GTW3-23: призначення та конструктивні особливості

CAN модулятор IBS-GTW3-23 — це електронний компонент, розроблений у Чехії для інтеграції та узгодження сигналів у бортовій мережі вантажної техніки. Пристрій забезпечує стабільний обмін даними між електронними блоками керування, що особливо важливо для коректної роботи двигуна, трансмісії та допоміжних систем.

Конструкція модулятора передбачає захист від перепадів напруги та електромагнітних завад, що подовжує термін служби як самого пристрою, так і суміжних компонентів. Завдяки компактним розмірам та стандартизованим роз'ємам IBS-GTW3-23 зручно монтується на штатні місця без додаткових перехідників.

Сумісність CAN модулятора IBS-GTW3-23 з технікою Tatra

  • Tatra 815 — вантажні автомобілі та шасі різних модифікацій, де потрібне узгодження CAN-шини.
  • Tatra Phoenix — сучасні вантажівки з електронним керуванням, для яких важлива коректна передача сигналів.

Перед встановленням рекомендується звірити схему підключення з технічною документацією конкретної моделі. За потреби фахівці Ukrpromekc допоможуть підібрати сумісні компоненти.

Переваги CAN модулятора IBS-GTW3-23 чеського виробництва

  • Надійність: компоненти чеського виробництва проходять заводський контроль якості.
  • Захист електроніки: вбудовані схеми стабілізації знижують ризик пошкодження блоків керування.
  • Гарантія виробника: на товар поширюється офіційна гарантія.
  • Доступність: позиція є на складі, можливе швидке відправлення.

Часті питання про CAN модулятор IBS-GTW3-23

Чи підходить CAN модулятор IBS-GTW3-23 для Tatra 815?

Так, пристрій сумісний з Tatra 815 за умови дотримання штатної схеми підключення. Для впевненості перевірте відповідність роз'ємів і напруги бортової мережі.

Яка гарантія на CAN модулятор IBS-GTW3-23?

На товар діє гарантія виробника. Точний термін уточнюйте у менеджера під час оформлення замовлення.

Як замовити CAN модулятор IBS-GTW3-23?

Додайте товар до кошика на сайті Ukrpromekc або зв'яжіться з нами для консультації щодо наявності та доставки.


Відгуки

Швидка доставка

Відправлення в день замовлення

Низькі ціни

Без перекупників

Широкий асортимент

Постійне постачання

Підбір запчастин

Консультація спеціаліста